Nabídka ubytování v Beskydech

Něměcky Anglicky

Ceny a podmínky pobytu

Od roku 2010 je navýšena kapacita objektu na 9 stálých lůžek. Nově je zdarma k dispozici venkovní srubová sauna.

V ceně je zahrnuto:

- užívání bazénu v ceně pobytu

- stolní tenis+půjčení raket zdarma

- pujčení tenisových raket zdarma

- dřevo na oheń zdarma

- plody z keřů na zahradě volně k dispozici

- v zimním období bezplatné zapůjčení sáněk

- lůžkoviny si hosté přivezou sami nebo po domluvě je zajistí ubytovatel za 60 kč za postel

Závěrečný úklid hosté provádějí sami nebo po předchozí dohodě za příplatek úklid zajistí majitel.Po příjezdu hosté skládají vratnou kauci 4000kč, která bude vrácena na konci pobytu, pokud nedojde k poškození zařízení objektu. Při pěti a více osobách mezi 18 - 28 lety je kauce 2000kč na osobu. Spotřebu elektřiny a plynu hradí hosté na místě ( v létě dohromady cca 400kč ). Domácí zvířata nejsou povolená. Příjezd je naplánován na sobotu v 15 - 16h, odjezd v sobotu v 8 - 10h. Po domluvě je možno změnit datum a hodinu příjezdu podle přání zákazníka. Hosté obývají objekt na vlastní nebezpečí. Hosté jsou povinni předat objekt ve stejném stavu v jakém ho převzali

Po předchozích špatných zkušenostech s neukázněnými hosty si majitel vyhrazuje právo okamžitě ukončit pobyt bez náhrady při nedodržování ubytovacích podmínej jako je rušení nočního klidu, rušení okolí hlučným chováním, kouření v objektu nebo poškozování vybavení chaty. Slušní hosté jsou samozřejmě vítáni. Poskytujeme slevy stálým zákazníkům. Věříme, že u nás strávíte příjemnou dovolenou a budete se k nám rádi vracet.

Ceník

Cena za pobyt v zimě (leden, únor, březen - mimo Vánoc a Silvestra) je 1500kč za objekt a noc tj. 166 kč na osobu a noc při plně obsazeném objektu. Cena za pobyt v letní sezóně (červenec a srpen) je 2290kč za objekt a noc tj. 254kč na osobu a noc při plně obsazeném objektu.

Cena za pobyt ve vedlejší sezóně (červen a září) je 1500 kč za objekt a noc tj. 166 kč na osobu a noc při plně obsazeném objektu.

Cena za pobyt mimo sezónu (duben, květen, říjen, listopad a prosinec mimo vánoc a silvestra) je 1300kč za objekt a noc tj. 144kč na osobu a noc při plně obsazeném objektu.

Cena pobytu za prodloužený víkend (min tři noci) je 1950kč za objekt a noc tj. 216 kč na osobu a noc při plně obsazeném objektu.

Kontakt:

Karel Klabazňa

Frenštát p.R.

Podříčí 42

74401

tel. 604 826 386

Emailpočet návštěv:

Stránky aktualizovány dne: 23.12.2009 | Nahoru